Holowanie Warszawa

pomoc drogowa, laweta, odpalenie samochodu Warszawa

Skontaktuj się z nami
792-792-610

O NAS

Jako Pomoc Drogowa działamy od lat 90-tych. Zajmujemy się holowaniem samochodów osobowych, dostawczych, jednośladów na terenie Warszawy i maszyn rolniczych.

Holujemy wszystkie typy samochodów i te sportowe jak i terenowe, oczywiście nie ma żadnego problemu z transportem motoru.

Holowanie pojazdów to nasza pasja od najmłodszych lat związane z mechaniką samochodową, dlatego przyjeżdżając do klienta staramy się pomóc na miejscu w miarę możliwości.

Holowanie i transport w Warszawie (na terenie kraju).

Gwarantujemy rzetelną obsługę, punktualność kierowców i profesjonalną obsługę.

Obsługujemy dzielnice w Warszawie i okolicach:  Ochota, Wola, Mokotów, Śródmieście, Bemowo, Żoliborz, Bielany, Ursynów, Ursus, Włochy, Praga Południe, Targówek, Białołęka  Jabłonna, Legionowo, Łomianki,  Wawer, Wesoła, Zielonka, Ząbki, Kobyłka, Piaseczno, Piastów.

Dotrzemy w każde miejsce wedle życzenia klienta po atrakcyjnych stawkach.

Jeden z pojazdów holowniczych 7 osobowy obsługuje autostrady i wyrusza do Państwa z Aleje Jerozolimskie rozwidlenie Warszawa-Terespol-Katowice-Poznań-Łódź-Białystok

Pamiętajmy o bezpieczeństwie do czasu przybycia pomocy drogowej 

  • Zakładamy  kamizelkę odblaskową
  • Rozkładamy trójkąt ostrzegawczy w odległości koło 100 kroków od zepsutego pojazdu
  • Czekamy w samochodzie lub za barierkami 

Dewizą naszej firmy jest, iż nie ma dla nas rzeczy niemożliwej związanej z pomocą drogową. Wykonujemy wszystkie zlecenia w dzień i w nocy w każdych warunkach atmosferycznych. Zaufało nam już dużo firm którym pomogliśmy w trudnych sytuacjach.

Laweta Warszawa

Posiadamy lawety 7 osobowe plus fotelik dla dziecka, lawety typu widły obsługujące garaże podziemne oraz ciężki sprzęt do przewozu pojazdów dostawczych i maszyn rolniczych.

Wyobraźmy sobie taką sytuację która dla nas jest na porządku dziennym:

Ktoś z Państwa przyjeżdża do miasta Warszawa, powiedzmy z Wrocławia, i pojazd ulega awarii. Nikogo nie znamy, do domu daleko itp. Wzywamy pomoc drogową, która przyjeżdża jak najszybciej, holownik diagnozuje usterkę i mówi, że pojazd nie ma ładowania (awaria alternatora). Pytanie się nasuwa holować do Wrocławia? Hmm, bardzo kosztowne. Ale pracownik pomocy drogowej proponuje nam nasz serwis, otwarty przecież 7 dni w tygodniu przez 24h. Serwis zapewnia poczekalnię, kawa, herbata, tv. Naprawa potrwa ok. 2-3 godzin i można dalej kontynuować podróż sprawnym samochodem bez większych kosztów.

Takich sytuacji jest bardzo wiele dlatego warto zapisać numer telefonu 792 792 610.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h.

Priorytety naszej firmy:

  • Szybki dojazd do Klienta
  • Zadowolenie Klienta
  • Konkurencyjne ceny
  • Nasze hasło – tanie profesjonalne holowanie!
  • Nasz auto serwis dla każdego Klienta